Väike linik rukkililledega

25,00 

100% linasest kangast linik masintikitud rukkililledega.  Liniku mõõdud ilma pitsita on 40 x 40 cm. Linane kangas tõmbab esimeses pesus kokku u 5%. Pits võib erineda pildilolevast.

Description

100% linasest kangast linik. Linane on kauni läikega tugev ja vastupidav kangas, imab hästi niiskust, juhib hästi soojust ja laseb õhku läbi. Linane kangas kuivab kiiresti.
Laudlina on kaunistatud masintikandiga. Masintikandi värvid ei luitu, püsivad ka pärast korduvat pesemist. Tikand on tehtud kvaliteetsete Madeira Rayon tikkimisniitidega, mis on 100 % viskoos filament tikkimisniit, valmistatud Saksamaal.
Enne kasutamist läbi pesta. Masinpesu max 40° kraadi juures, mitte trummelkuivatada ning vajadusel võib pressida. Linane kangas muutub igapesu korra järel järjest pehmemaks.

Hooldus

Tekstiilile sattunud mustus eemaldada võimalikult kiiresti, kuivanud mustust on raske ja vahel isegi võimatu eemaldada. Linaste esemete kasutusaeg lüheneb: kui pesta kõrgel temperatuuril, pesumasinas tugevama mehaanilise töötluse programmiga ja kuivatada päikese käes.

Pesta 40° C. Nii masinaga kui käsitsi pestes ei tohi linast tugevasti väänata, sest neid kortse on hiljem raske siledaks triikida. Pesuaine ei tohi sisaldada kangast nõrgendavat valgendit.

Peale pesu tuleb venitada tekstiil tagasi vormi. Linaseid kangaid triikida niiskena, kõrgel temperatuuril triikides muutub linane siledaks

Title

Go to Top