Kontakt

Meie asukoht

Uus tn 5
Pärnu
80010

Õmblemisega olen sinasõber juba väga varasest lapsepõlvest. Nagu tüdrukud ikka, õmblesin esimesed kleidikesed nukkudele. Seejärel tulid natuke julgemad katsetused iseenda ja sõbrannade peal. Mulle väga meeldib lapitöö, valmistan lapitekke ja muid esemeid lapitehnikas. Väikene õmbluspisik on mind saatnud kogu aeg.
Masintikkimine on minu õmblushobile üsna loogiline jätk, tegelen sellega aastast 2003. Esimene masin sai ostetud enda tarbeks. Aegamisi tekkisid tellimused ja hobist sai tasapisi töö. Minu ettevõtte põhitegevuseks on masintikkimine erinevatele valmis- ja pooltoodetele, tikkimisprogrammide valmistamine. Õmblen kodutekstiile, mis on kaunistatud masintikanditega.
Minu klientideks on nii eraisikud kui ka ettevõtted. Eraisikud soovivad oma rõivaid ja kodutekstiile kaunistada kvaliteetsete masintikanditega, teha erilisi ning personaalseid kingitusi oma pereliikmetele, sõpradele ja tuttavatele. Ettevõtted lasevad tikkida oma logo t-särkidele, pusadele, fliisidele, mis lähevad töötajatele töörõivaks või kingituseks. Siin lehel on e-poes olemas valik rõivaid, millele saab tikkida.
Tikandite programmeerimisega olen tegelenud sama kaua kui tikkimisega. Sageli tuleb programmeerida ettevõttete logosid, et neid tikkida. Olen programmeerinud erinevaid Eesti rahvuslikke mustreid ja lillkirjasid. Need failid on müügis siin lehel tikkimisfailide rubriigis.